KONST / Litografier / Färglitografi 11944387
nr 1194 4387
Karl Höglund
(f. 1940), Sverige
Färglitografi, Möte med cykel, signerad. Motivet: 60x44
Karl Höglund, född 1940 i Stockholm, svensk målare, grafiker och skulptör.
Utrop:
600 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 30 juli 2018
kl 20:23:50
400 kr
400 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
700 kr
900 kr
Karl Höglund
Läs mer om Karl Höglund